Тест «Куб в пустелі» розкаже все про вас! Один з найбільш популярних тестів

Новини

Цей тест відомий під назвою «кубічного тесту особистості» і був розроблений японськими психологами в 2000 році. Вперше його опублікували в книзі-бестселері Тадахіко Нагао і Ісаму Сайто «Кокологія. Психологічні ігри», інформує Ukr.Media.

Автора акцентують увагу на глибокому аналізі людської психіки з допомогою теорій Фрейда і Юнга.

Книга пропонує відповісти на ряд питань, складених таким чином, щоб визначити ставлення людини до близьких, сім’ї, любові, праці та інших аспектів життя. По суті, це гра на самопізнання, яка дозволяє дізнатися цікаві і забавні факти про себе, відповідаючи на цілком безневинні питання.

Тест «Куб в пустелі» це один з найбільш популярних тестів, які описані в книзі Тадахіко Нагао і Ісаму Сайто.

Що ж робить тест особливим?

На відміну від багатьох інших опитувальників, тест «Куб в пустелі» змушує зануритися у своє підсвідоме в пошуках того, про існування чого ми навіть не підозрювали. Таким чином, можна отримати більш глибоке і реальне розуміння власної особистості.

Готові спробувати? Тоді давайте почнемо!

Ми даємо вам кілька порад, а ви постарайтеся подумки відтворити в уяві все те, що бачите.

Для початку уявіть, що ви опинилися в пустелі. І вона просто величезна. Серед цієї пустелі знаходиться куб. Бачите його? Наскільки цей куб великий? Де саме він стоїть? Він занурений в пісок або ж стоїть на поверхні? Рухається він? З якого матеріалу він зроблений?

Подумайте над цим, а потім переходьте до наступної підказки.

Раптом ви розумієте, що в пустелі крім куба є ще й сходи. З якого матеріалу вони виготовлені? Вони великі? Нові чи старі? Де вони стоять по відношенню до кубу?

В пустелі з’явився кінь.

Він переміщається? В яку сторону прямує? Не можете уявити коня? Не варто переживати з цього приводу.

Просто запишіть собі на аркуші паперу все, що вам не вдається створити в уяві.

А тепер уявіть собі квіти.

Як багато їх перед вами? Де вони знаходяться щодо всіх інших об’єктів? З якою грунту ростуть?

Сподіваюся, ви взяли з собою парасольку, тому що ось-ось вибухне буря!

Бачите, як вона насувається? Наскільки сильний вітер? Буря тільки видніється вдалині або ж ви стоїте прямо в її центрі? Вона якось впливає на інші предмети, раніше вже представлені вами?

У чому сенс усього цього?

Куб уособлює людське его.

Якщо у ваших фантазіях у нього великі розміри, значить ви досить самовпевнена особистість. Компактні розміри свідчать про те, що вашими відмітними рисами характеру є скромність і сором’язливість.

Якщо куб занурений у пісок, ви любите планувати все наперед. А якщо він розташований прямо на поверхні, то у вас діловий стиль мислення.

Рухомий куб означає, що ви мислите нестандартно і уникаєте обмежень.

Сходи символізують друзів.

Якщо ви уявили собі сходи, притулені до кубу, то у вас дуже тісні стосунки з друзями, і ви розраховуєте на їх підтримку. Якщо ж драбина лежить в стороні, то ви віддаєте перевагу бути незалежним.

Якщо сходи лежать під кубом, то ви авторитет для своїх друзів.

Якщо куб і сходи розміщені на одному рівні, то і ви з друзями маєте однаковий вплив. А якщо драбина перебуває над кубом, то ваші друзі є для вас авторитетом.

Короткі сходи означають, що ви віддаєте перевагу тісному колі знайомств. Якщо ж вони довгі, то ви екстраверт, у якого багато соціальних контактів.

Кінь – символ ідеального супутника життя.

Якщо представлена вами тварина це сильний робочий кінь, тоді ваша ідеальна друга половинка повинна бути трудоголіком і надійною людиною.

Представили собі більш ніжну тварина? Тоді ви бачите свого ідеального супутника життя як такого, що пишається своєю зовнішністю і любить себе побалувати.

Якщо кінь стоїть далеко від куба або біжить у протилежний від нього бік, то зараз ви емоційно відсторонені від поточного партнера або ж він далекий від ідеалу.

Квіти – це діти.

Скільки кольорів ви собі уявили, стільки дітей вам хотілося б завести в реальному житті. Якщо ці квіти ростуть поруч з кубом, то ви або прагнете до близьких стосунків зі своїми дітьми, або у вас вже налагоджені такі відносини.

Квіти знаходяться далеко від куба? Тоді ви просто не цінуєте близькі стосунки з власною дитиною.

Буря – вираз ваших страхів.

На якій відстані від себе ви представили бурю? Чим далі вона від вас, тим менше турбот у вашому житті. Те, що буря майже підібралася до кубу, означає вашу готовність впоратися з конфліктною ситуацією.

А якщо негода вирує прямо над кубом, то прямо зараз ви повністю поглинені поточними турботами.