“Тобі треба перев’язати тру6u”: На Буковині жінка з інвалідністю, попри осуд, народила п’яту дитину (фото)

Новини

Жителька села Просикуряни Чернівецької області Марія Посівнич у січні народила свою п’яту дитину. Через травму жінка вже 11 років пересувається на кріслі. Про це пише “Суспільне”, передають Патріоти України.

Марія Посвінич 11 років тому впала з шостого поверху та отримала травму хребта. Від того часу вона пересувається на кріслі колісному, їй боляче вставати з ліжка. Проте Марія виховує 5 дітей. Останнє своє немовля вона народила у січні 2023 року.

Жінка каже, що після травми, вони завагітніла, тоді медики рекомендували їй зробити аборт, бо вона не зможе виносити немовля. Але жінка відмовилась.

“Дехто пише: “Нащо народжувати так багато дітей?”, “Що ти можеш дати тій дитині, якщо ти сама на інвалідному візку?”. Є такі лікарі, які кажуть: “Вам треба перев’язати труби”. Я розумію, що я справді фізично слабка, я справді фізично не можу піти на рибалку чи пограти з дітьми у футбол, але я стараюся багато приділяти їм часу. Ми з ними бавимось дуже багато, УНО граємо, розмальовуємо”, – каже Марія.

Найстаршій доньці жінки уже 15 років. Найменший син ще немовля, він народився в січні 2023 року. Марія зізнається, що остання вагітність їй далась дуже складно. У догляді за дітьми жінці допомагає чоловік та її старші діти.