Торт за 100 тисяч, зірки та одіозні гості: у розпал бойових дій бомонд Львова гуляв на пишному весіллі, фото та деталі скандалу

Новини

На Львівщині колишні прокурор і працівниця ДБР влаштували гучне весілля з одіозними та доволі скандальними гостями.

У пятизірковому комплексі “Emily Resort”, розташованому недалеко від Львова, 7-8 жовтня пройшло розкішне весілля Ростислава Ільницького і Роксолани Москви, яке об’єднало прокурорів, колишніх працівників правоохоронних органів, представників ДБР, податкової служби та депутатів. politeka.net

Ймовірно, ця церемонія обходилася молодятам не за малі гроші. Зокрема тільки двометровий весільний торт, за попередніми оцінками кондитерів, коштував близько 100 тисяч гривень.

Наречений, 31-річний Ростислав Ільницький, є колишнім прокурором, який пройшов службу у Радехові, де був заступником місцевого прокурора. Пізніше він намагався очолити прокуратуру Херсонської області, але не досяг своєї мети. Кілька місяців тому Ільницький власноруч подав у відставку з посади прокурора прокуратури Печерського району Києва. Інформації про його подальшу кар’єру не надходило.

Наречена, 27-річна Роксолана Москва, колишня співробітниця відділу кадрів Територіального управління Державного бюро розслідувань у Львові. У вересні 2022 року Восьмий апеляційний адміністративний суд відновив її на посаді та відсудив для неї 231 тисяч гривень компенсації за примусове звільнення. Проте ДБР зараз оскаржує це рішення у Верховному суді, і рішення апеляційної інстанції ще не набрало законної сили.

Неабияк важливим є інформація, що Роксолана Москва є донькою відомої у Львові адвокатки і бізнесвумен Богдани Москви та родичкою колишньої дружини екс-керівника ДБР Романа Труби.

Роксолана Москва виклала відео з першого дня свого весілля у соціальних мережах, де можна побачити розкішність цього заходу. Варто зазначити, що вона вже закрила свій обліковий запис в соціальних мережах.

Святкування тривало два дні. Першого дня на весіллі молодої пари було понад 300 гостей, і розважальну програму забезпечували Олександр Пономарьов, Ольга Полякова та гурт “Дзвони сонця”. Ведучим урочистостей був шоумен Григорій Решетнік. На другий день приймало участь близько 500 гостей, а святкування було влаштоване в українському стилі.

Серед запрошених гостей були два депутати Львівської міської ради, а саме Юрій Ломага та Олексій Різник. Також відзначається присутність Василя Телиці, ймовірно, колишнього керівника управління з організованої злочинності МВС України у Львівській області, та Святослава Мазурика. Чоловік із таким самим ім’ям та прізвищем раніше працював у прокуратурі Києва і став відомим через корупційний скандал із хабарем у розмірі 100 тисяч доларів. Важливо відзначити, що цей інцидент не завадив йому відновитися в службі.

Важливо відзначити, що на весіллі були присутні відомі бізнесмени та кандидати в депутати, зокрема, Олег Лакіш, який намагався стати депутатом від ЄС у Кам’янці-Подільському, і Роман Побурко, який висунув свою кандидатуру для Львівської міської ради від партії “Варта”.

На святкуванні були присутні також багато інших гостей, включаючи бізнесменів, підприємців, юристів, адвокатів і колишніх правоохоронців.

Слід відзначити, що молодята мають заможних батьків, і влаштовувати своє весілля в умовах війни юридично допустимо. Проте виникають певні питання стосовно адекватності розкішної церемонії та розважань у часи війни.

Джерело: LVIV.MEDIA.