Трагедія на Одещині: подружню пару забрали до лікарні після обіду, чоловік не вижив

Новини

Надійшло повідомлення про госпіталізацію чоловіка до медичного центру. Його разом із дружиною доправили до обласної лікарні із районної лікарні.

На Одещині після вживання популярного продукту загинув 70-річний чоловік.politeka.net

Напередодні він зібрав популярний продукт на власному городі й зʼїв разом з дружиною. Подробиці було повідомлено у прес-службі Нацполіції Одеської області.

3 жовтня надійшло повідомлення про госпіталізацію чоловіка до медичного центру. Його разом з дружиною доставили до обласної лікарні із районної лікарні. За їхніми даними, 70-річний житель Березівського району зібрав гриби на власному городі, які вважав їстівними, та разом з дружиною зʼїв гриби зі свого городу на обід. Після 12 годин подружжю стало погано: обох турбували нудота, блювання та пронос.

Чоловік потрапив до центру у дуже важкому стані, тоді як його дружині, яка зʼїла менше грибів, було краще. Незважаючи на інтенсивні реанімаційні заходи, стан чоловіка погіршувався, відбулося ураження нирок, печінки та нервової системи. Він помер на другий день після переведення. Отруєння, імовірно, спричинили гриби лепіоти, залишки яких родичі знайшли на городі.