Трагедія сколихнула Одещину: не стало українського захисника, який боровся за життя два тижні

Новини

В боях за Україну втратив життя молодий воїн Станіслав Янський, який родом з Одещини. Героїчний гвардієць ніс службу в 15 бригаді оперативного призначення “Кара-Даг”.

Станіслав отримав тяжке поранення на фронті, а медики протягом двох тижнів відчайдушно боролися за його життя. На жаль, 30 липня його серце перестало битися. Про смерть Станіслава повідомили у Яськівській громаді, звідки був родом захисник. nikolaev.politeka.net

Станіславу Янському було лише 25-ть років, але вже від перших днів війни віддавав все, щоб захищати рідну землю, залишивши свою морську службу. Трагедія сталася під час боїв на Запоріжжі, на Мелітопольському напрямку, де він отримав смертельні поранення.

У селі Троїцьке Яськівської територіальної громади, де народився Станіслав, люди з вірою чекали на диво і молилися за його одужання, але, на жаль, Герой не вийшов з коми.

“Чекали на диво все селоТроїцьке, надіялись і молилися, що Станіслав вийде з коми після тяжкого поранення. Та дива не сталося! Він мужньо боровся навіть в лікарні, але… Світла та вічна пам`ять Герою! На жаль, Герої також помирають”, – відмітила землячка Станіслава.

Він мужньо боровся за своє життя навіть у лікарні, але його сил забракло. Село Троїцьке та рідні завдячюють Станіславу Янському, пам’ятаючи його мужність та жертовність у захисті Батьківщини.