Трагедія у чоловіка Пугачової Галкіна, пішла з життя справжня легенда: “Занадто близька людина…”

Новини

Відомий артист Максим Галкін поділився своїми емоціями після трагедії у соціальній мережі.

Чоловік Алли Пугачової, російський шоумен Максим Галкін поділився у соціальній мережі Інстаграм деталями трагедії. За його словами, важко навіть писати про втрату близької людини. politeka.net

Його друг, російський модельєр, помер у Москві на 59-му році життя. Юдашкін останніми роками боровся з тяжкою хворобою, яка була діагностована у 2016 році як рак нирок.

«Помер Валентин Юдашкін. Вірний друг наш, талановитий, яскравий, дотепний, найкращий. Занадто близька людина, щоби були сили багато писати… Така втрата. Легкої подорожі тобі, дорогий Валю» – емоційно написав Галкін під пам’ятним фото з другом.

У мережі були вражені та висловили свої співчуття:

«Людина, яка дарувала світові красу. Легкої подорожі його душі; Серце стиснулося, коли прочитала. Світла пам’ять; Та що це за напасть така – В’ячеславе Михайловичу, тепер ось Валентин… Нехай земля йому буде пухом; Пішла ще одна легенда. Це дуже сумно».

Також раніше легендарна російська артистка Алла Пугачова за своїм чоловіком Максимом Галкіним поділилася трагічною звісткою.

Алла Пугачова в Instagram вшанувала пам’ять свого друга модельєра В’ячеслава Зайцева, який 30 квітня помер на 86-му році життя.

“Прощавай, мій друже. Дякую за все.”, – написала артистка під фотографією Слави в молодості.