Трагедія в Алли Пугачової, співачка поділилася горем: “Прощай, мій…”

Новини

Легендарна російська артистка Алла Пугачова слідом за своїм чоловіком Максимом Галкіним поділилася трагічною звісткою.

Алла Пугачова, яка після повномасштабного вторгнення рф в Україну разом із чоловіком і дітьми поїхала до Ізраїлю та виступає проти війни, у себе в Instagram вшанувала пам’ять свого друга модельєра В’ячеслава Зайцева, який 30 квітня помер на 86-му році життя. politeka.net

“Прощай, мій ДРУГ. Дякую за все.”, — написала артистка під світлиною Слави в молодості.

Відомо, що напередодні Вячеслава Зайцева доправили до лікарні в підмосковному місті Щолково зі шлунковою кровотечею, він помер у реанімації. До цього модельєр довго хворів. У 2016 році йому поставили діагноз хвороба Паркінсона. Слава був частково паралізований і не міг пересуватися без сторонньої допомоги, але його продовжували возити на світські заходи.

Раніше емоційний пост, присвячений Зайцеву, розмістив чоловік Алли Пугачової гуморист Максим Галкін, проти якого за його антивоєнну позицію порушено в рф кримінальну справу про поширення так званих фейків про російську армію.

“Пішов із життя В’ячеслав Михайлович Зайцев. Видатний майстер. Наше все у світі моди радянської епохи. Життєрадісна дотепна людина. Скільки неймовірних показів, талановитих колекцій, новаторських моделей, він пройшов довгий творчий незабутній шлях! Світла йому пам’ять”, — написав Галкін.