Військовий експерт розповів, чому росіяни більше не здатні на повномасштабний наступ

Новини

Військовий дипломат Петро Гаращук прокоментував публікацію «Радіо Свободи» про те, що чутки про новий наступ на Київ у лютому цього року були дезінформацією Генштабу рф.

Про це він розповів на каналі Руслана Бізяєва.

Передусім експерт зазначає, що він, як і багато громадян, не чув про жоден наступ російської федерації на Київ у цей період. До того ж, констатує гість програми, цього і близько не могло бути, оскільки росіяни не можуть навіть досягнути своїх цілей на Донбасі, їм не вдається вийти на адміністративні кордони Донецької і Луганської областей.

«А ще наступ на Київ? А ким вони будуть наступати? А де в них офіцерський склад? Я хотів би нагадати, що колись Наполеон сказав, що стадо баранів, яке очолює лев, значно сильніше, ніж стадо левів, яке очолює баран», – підкреслює Петро Гаращук.

Як він нагадує, офіцерський склад найбільш елітних підрозділів російської федерації вибили під час відомого наступу на Київ, Бучу, Гостомель, Бородянку, зокрема і на сході нашої держави. За словами дипломата, дуже багато похоронок приходить офіцерам і військовослужбовцям російської федерації і це факт.