Треба встигнути до 12 лютого: українцям пояснили, як отримати від 50 тис гривень

Новини

Українці можуть отримати від 50 до 250 тисяч гривень, пише Politeka.net із посиланням на МінРеінтеграції.

Мова йде про проєкт «Грант на власну справу», який є однією з програм єРоботи.

«За цією програмою можна отримати мікрогрант на старт або розвиток бізнесу у розмірі від 50 до 250 тисяч гривень», – зазначили в Міністерстві.

На початку лютого стартувала перша у цьому році хвиля подачі заяв на отримання мікрогранту для підприємців у межах програми єРобота.

«Прийом документів по першій хвилі триватиме до 12 лютого», – попередили в МінРеінтеграції.

Обов’язковою умовою для отримання гранут є створення нових робочих місць протягом 6 місяців з дня отримання коштів. Всього у 2023-му році передбачено 20 хвиль прийому документів, які одна за одною триватимуть до кінця листопада.

Згідно з офіційними даними, за 6 місяців 2022 року кошти на створення або розширення вже діючого бізнесу отримали понад 3,3 тисячі громадян. Проєкт «Грант на власну справу» стартував 1 липня минулого року.

работа, безработица

Претендувати на кошти можуть звичайні фізособи та ФОПи. Заяви приймаються онлайн через застосунок “Дія”. Для цього потрібно авторизуватися на порталі та заповнити заяву, до якої прикріпити бізнес-план за відповідною формою.

Гроші повертати не потрібно, але підприємець повинен створити хоча б одне робоче місце, сплачувати податки в бюджет і працювати не менше трьох років.