“Тримаються за цей шанс, як за останнє диво”: стало відомо, що ще задумав Путін

Новини

Володимир Путін сподівається, що на майбутніх виборах у США знову переможе республіканець Дональд Трамп або його прихильники.

Таку думку висловив радник офісу президента Олексій Арестович у традиційній бесіді з Марком Фейгіним. top.politeka.net

Саме для цього, упевнений Арестович, росія шукає шляхи переговорів, сподіваючись затягнути час доти, доки в США не зміниться влада.

“Переговори потрібні для того, щоб тягнути час до перемоги трампістів у США. Гітлер сподівався на армію Вінка, а Путін на Трампа. Вони гарячково тримаються за цей шанс як за останнє диво”, – зазначив Арестович.

Додамо, тим часом секретар РНБО Олексій Данилов в інтерв’ю “Радіо НВ” заявив, що в Росії залишилося менше 30% високоточних ракет від кількості, яка була станом на день вторгнення її військ в Україну, 24 лютого.

“Цей час вже наближається. Наша розвідка працює бездоганно. Ми знаємо з математичною похибкою кількість ракет, що залишилися на території Російської Федерації. Йдеться саме про високоточні”, – заявив Данилов.

За його словами, ракет радянського зразка, таких як зенітні С-300, у окупантів “ще трохи є”. Однак їх набагато менше, ніж було від початку вторгнення.