Три категорії пенсіонерів можуть не платити за комуналку: хто отримає 100% знижку

Новини

Деякі категорії українців можуть бути звільнені від сплати житлово-комунальних послуг – йдеться про три категорії пенсіонерів. Знижка для них становить 100%, але є умова, яка є обов’язковою для виконання. Детальніше про це повідомили у ПФУ.

Так отримати 100% знижку на комуналку можуть ті українці, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною та члени сімей померлої людини. До того ж ті пенсіонери, що працювали педагогічними, медичними та фармацевтичними працівниками, фахівцями із захисту рослин, працівниками бібліотек у сільській місцевості та селищах міського типу. politeka.net

І насамкінець можуть отримати максимальну знижку на комуналку можуть ті пенсіонери, що проживають у сільській місцевості та селищах міського типу та раніше працювали у музеях, закладах культури та навчальних закладах.

Пільги на оплату комуналку поширюються, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї пенсіонера у розрахунку на одну особу за шість місяців не перевищує величину доходу, що дає право на податкову соціальну пільгу. У 2023 році цей показник становить 3760 гривень.

Пільга на комуналку для пенсіонера діє не один місяць. Зокрема, її призначають пенсіонеру на дванадцять місяців з моменту, коли таке право затвердили.