Тримаємо ворога у напрузі: ЗСУ отримали потужне посилення, як пройшли удари по головним позиціям, деталі

Новини

Ворога у Криму не планували атакувати до самого просування до його кордонів, все змінилося після отримання бойового посилення.

Про це висловився військовий та політичний експерт Олександр Мусієнко. politeka.net

«Доводиться ворога тиснути, постійно тиснути максимально, щоб у Росії не складалося враження, що всі розслабилися і ми перейшли в якусь позиційну війну. Нічого подібного і пішли ці удари – одна з наступних стадій, можливо, навіть планувалася, коли ми повинні підходити безпосередньо до Криму. Почали зараз, бо є можливості.

Ми поки що накопичуємо зараз додаткові сили та ресурси, щоб відновити контрнаступ, ми постійно тримаємо ворога в напрузі та завдаємо ударів артилерії, ми сильніші у контрабантерейній далекобійній боротьбі. Буде зброя, яка дозволить пожвавити інтенсивність дій. Дуже багато коштів російських ППО перебувають у Криму та на півдні України».


За словами Мусієнка, ще один шлях – знищувати російські літаки на аеродромах базування. Тобто діставати десь до Моздока, а це потрібно мати відповідну зброю з дальністю понад тисячу кілометрів.

Тобто нам потрібно тисячі одиниць відповідної зброї – дронів, ракет, які даватиму нам можливість потрапляти та знищувати таку ворожу інфраструктуру.