“Тримають Путіна за…”: люди з охорони президента можуть влаштувати переворот у Кремлі, як це можливо

Новини

Останнім часом різні експерти, і зокрема з Росії, говорять про наближення в РФ державного перевороту. Поки що є кілька версій, за яким сценарієм він може статися, і хто перший стане на цей шлях. Проте, не варто виключати братів Ковальчуків, які займаються охороною Путіна та його почту, а власне і всього Кремля.

Таку думку в ефірі Politeka Online висловив російський журналіст та блогер Гліб П’яних.

Він упевнений, що саме брати Ковальчуки можуть відіграти ключову роль у палацовому перевороті у Росії.

“Ну а якщо хтось і задумає переворот і зможе його здійснити, то це звичайно Ковальчуки. Тому що молодший – Михайло Ковальчук – він, по-моєму, навіть сидить на засіданні Федеральної служби охорони. І він там типу тимчасовий, навіть не постійний, але тимчасовий” член Колеги ФСТ Ну це крутіше нікуди, це охорона Путіна, охорона всіх цих об’єктів, всіх цих палаців, дач і Геленджиків… І загалом людина, яка охороняє Путіна, це загалом той, хто тримає, так би мовити, за голку чи яйце Кощія. Загалом той, хто тримає Кощія за яйця. Тому якщо вважати, що брати Ковальчуки тримають Путіна за яйця, ну загалом хороша річ. Один за одне, інший – за інше, залишилося лише розірвати”, – розповів Гліб П’яних.

Гліб П'яних

Він також зазначив, що останнім часом Путін поводиться дивно, він начебто в якомусь астралі, під якимсь кайфом сидить. Гліб П’яних порадив подивитися телевізор, як виглядає Путін, і нескладно зробити висновки, що йому залишилося недовго.

“Всім раджу. Якщо хтось хоче подивитися і порадіти, що загалом недовго залишилося цьому Путіну, не знаю, як його режим, але ось Путіну… Дивлячись на його сьогоднішнє ось це ось опухле обличчя, і він якийсь такий трошки шалений. “Чесно кажучи, Лукашенко такий же шалений. Може вони там один кокс якийсь нюхають і балдеють разом”, – каже експерт.

Володимир Путін і Олександр Лукашенко