“Ну прямо одне лице”: українці помітили схожість Залужного з дружиною, зворушливі фото

Новини

Понад 20 років Валерій Залужний у шлюбі зі своєю обраницею Оленою, разом вони виховали двох доньок.

Старша, як відомо, продовжує справу батька – вона військова та служить у Київському гарнізоні. Молодша – мріє стати лікарем та навчається на медичному факультеті. today.politeka.net

Глава ЗСУ рідко говорить про своє особисте життя. 24 липня 2022 року Валерій Залужний на сторінці Facebook розмістив пост, присвячений дружині. Тоді Головнокомандувач ЗСУ привітав дружину з днем ​​народження та освідчився їй у коханні.

Нещодавно в інтерв’ю журналісту Дмитру Комарову Валерій Залужний повідомив, що з 2014 року дуже рідко зустрічається з сім’єю.

“Сім’я мене з 2014 року майже не бачила. Я розповідав, не пам’ятаю кому. А, скажу, головнокомандувачу Збройних Сил Америки. Кажу, я влітку, у липні 2014 року поїхав. Повернувся через три місяці на два тижні. Знову поїхав. Повернувся через дев’ять місяців. Вони мене не бачили”, – казав Залужний.

Головнокомандувач ЗСУ додав, що його рідні звикли до його графіка та з розумінням до нього ставляться.

“Щиро зичимо довгих років життя під мирним небом Украіни!”,

“Найкращий Головнокомандувач!!! Дякуємо Богу за Вас!!!! Після цих шашличників і чиновників, які відпочивають за кордоном, мають москальські паспорти….Залежний нам, як подарунок з неба! Розумний, інтелектуальний, професійний!!! Пишаємось!”,

“Дуже добрі облича у обох”,

“Ну прямо одне лице очікувала побачити жінку з лицем Залужного”,

“Напевно, це єдина в Україні сімя, яку всі щиро вітають і бажають всього найкращого і Божої опіки. Миру і Перемоги. Слава ЗСУ і бойовим генералам на чолі з генералом Залужним”, – пишут украинцы в комментариях.

Джерело: ТСН .