Трюдо зробив заяву про закінчення війни в Україні

Новини

На його думку, російська агресія може дати поштовх іншим авторитарним країнам “перемалювати карту”.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо висловив думку про те, що війна в Україні закінчиться не військовим шляхом, а переговорами. Втім, вирішувати це має українська влада.

Про це він заявив під час саміту Global Citizen Now, передає Голос АмерикиТСН

За словами Трюдо, лише Київ може вирішувати, про що для України прийнятно вести переговори, а “за що українці готові вмирати”. Прем’єр Канади переконаний, що світ має допомогти їй досягнути цієї позиції.

“Це не закінчиться військовим шляхом. Це закінчиться певним політичним рішенням. Але Україна має бути в позиції вирішувати, коли це станеться, що вона готова прийняти, а за що вона готова продовжувати боротьбу. І ми повинні бути поруч з ними”, – наголосив канадський прем’єр-міністр.

На його думку, російська агресія може дати поштовх іншим авторитарним країнам “перемалювати карту”. За його словами, про це варто хвилюватися усім.

“Авторитарні держави, які мають трохи більшу армію, ніж їхні сусіди, дивляться на той маленький клаптик землі через річку, де люди розмовляють їхньою мовою, або де кілька сотень років тому провели лінію на карті, і на їхню думку, не в тому місці, вони думають: “Чом б нам не перемалювати цю карту?”, – додав Трюдо.