Мобілізація в Україні: призов на військову службу хочуть перевести на інший рівень, що пропонують

Новини

Військовий експерт заявив, що в плані мобілізації потрібно переходити на інший “режим”.

Мотивованих та профпридатних військовозобов’язаних , які перебувають у так званому спецобліку, потрібно призвати.

Так вважає військовий експерт Роман Світан, своєю думкою він поділився в ефірі “Фабрика новин”. politeka.net

“Зараз практично неможливо знайти на вулиці мотивованих і профпридатних , треба переходити на інший режим. Потрібно мотивованих і профпридатних, яких зараз прикритий деякою “сорочкою” від призову до армії, що перебувають у спецобліку так званому – це Міністерство внутрішніх справ, Служба Безпеки, деякі податкові та митні структури – у нас податківців 40 тисяч осіб та митників 20 тисяч”, – говорить Світан.

За словами військового, у цих структурах є сотні тисяч мотивованих людей, яких не треба навчати з нуля.

“Це кілька корпусів, які можна використати, не кажучи про те, що Міністерство Внутрішніх справ, яке в повному складі може виконувати бойові завдання – це реальні профпридатні та мотивовані люди, це сотні тисяч людей.

Служба безпеки – десятки тисяч осіб, частина СБУ виконує бойові завдання, причому саме з Міністерства внутрішніх справ і з СБУ виходять дуже добрі воїни. Вони спочатку йшли до такого роду структур – вони готові і мотивовані, оскільки отримують грошове утримання від держави і профпридатні, оскільки готові поводитися зі зброєю – їх не треба сильно доучувати”, – резюмував Світан.