“Це для мене сумно..”: зірка “Голосу країни” з команди Кароль розкрив, як насправді можна потрапити на шоу

Новини

Фіналіст дев’ятого сезону «Голосу країни» розповів, що треба зробити, щоб стати учасником вокального проєкту.

Кастинг на 13-й сезону «Голосу країни», нагадаємо, у розпалі. Тож фіналіст «Голосу країни-9» KHAYAT, який був у команді Тіни Кароль, вирішив розповісти, як з успіхом його пройти, пише Politeka.net.

За його словами, є два ключових моменти.

«Перше – це вибір пісні. Ви маєте підійти до нього з усієї відповідальністю. Підкреслюйте свої найліпші моменти, виходьте з зони комфорту, ризикуйте, будьте новаторами. Тому що за 12 сезонів існування проєкту глядач побачив немало. І дуже важливо, щоб ви запам’ятались. І друге – це ваша особистість. Окрім таланту і майстерності, «Голос країни» – це проєкт про трушних особистостей, про трушні історії, трушні емоції», – каже KHAYAT.

За словами зірки «Голосу країни», якщо людина буде намагатись бути тим, ким вона не є, вигадувати історії, копіювати інших артистів, це буде відчуватись. «Вам просто не повірять», – запевнив фіналіст «Голосу країни-9».Артист закликав потенційних учасників «Голосу країни-13» бути в першу чергу собою.

Додамо, що деякі користувачі соцмереж, які надіслали свої анкети творяцм «Голосу країни», жаліються, що так і не отримали відповідь.

«Я не задоволений від менеджерів. Я пишу вони – мовчать. Завадюку писав дивиться і не відповідає на смс», «Ок, я згодна. Але особистисть – це коли дозволяют свої пісні співати, а не кавери , а тут, нажаль, тільки переспіви. Добре, коли людина не пише це ок , а коли вже своє і переспівувати чиєсь, де розвиток ? Тому це для мене сумно», «Як дізнатись, чи пройшов я кастинг? Не відповідають».