“Це дно!”: Євген Кошовий та інші зірки “Квартал 95” розгнівали українців новим номером

Події

Євген Кошовий, Олександр Пікалов, Юрій Ткач, Юрій Крапов, а також учасниці “Жіночого кварталу” під час нового концерту “Єдиного Кварталу” виконали пісню про те, навіщо КМДА закупила барабани в укриття, але нарвалися на критику.

Зірки “Квартал 95” обіграли пісню “Makeba” французької співачки Jain, яка завірусилася цього літа. Вони заспівали текст про корупцію та скандальні державні закупівлі в Україні.  politeka.net

Квартал 95

Деякі шанувальники “Квартал 95” у коментарях оцінили новий виступ Євгена Кошового, Юрія Ткача та інших, але на гумористів обрушився і шквал критики. При цьому зіркам “Квартал 95” пригадали і їх нагороди від президента, і дорікнули через зайву вагу:

Квартал 95

“Ганьба, хлопці гинуть кожну хвилину, а вони танцюють. Чому наші діти повинні вмирати за цю бидлоту. На передову замінити наших хлопців”;

“Як так можна??? Люди вмирають а вам смішно  ГАНЬБА”;

“Це дно! Ви нівелюєте жертви наших військових своєю пісенькою”;

“Розжерли харі і скачуть, не знаю, кому смішно, нехай сміється”;

“Було б так смішно, якби не було печально”.

Додамо, під час цього концерту “Квартал 95” Євген Кошовий видав цілий монолог про скандали з держзакупівлями. Артист заявив, що зайшов на сайт prozorro і прозрів, як сайт, створений, аби унеможливити корупцію в державних закупівлях, став “Інстаграмом для корупціонерів”.