«Це дуже небезпечно»: рф завдала удару по Україні новими бомбами, що про них відомо

Новини

Військовий оглядач Денис Попович в ефірі Radio NV розповів, що росіяни почали використовувати в Україні плануючі авіабомби, зокрема напередодні удару такими бомбами було завдано по Сумщині.

“Вони налагодили власне виробництво цих елементів повітряного нападу. Це дуже небезпечна історія, оскільки ці авіабомби дуже важко збити. І потрібно збивати самі носії”, — заявив експерт. politeka.net

Він пояснив, що російські плануючі бомби — це аналог американських JDAM, які нам постачають для використання з HIMARS та MLRS.

“А росіяни почали використовувати їх самостійно, тобто вони зробили власне виробництво і тепер вони мають цей елемент повітряного нападу. Це дуже небезпечна штука і, можливо, саме з цим і пов’язане те, про що зараз пише Том Купер, що довелося посунути певні елементи для того, щоб не наражатися на удари цих авіабомб”, — додав Денис Попович.

місце для укриття, школа, садик, бомбоубежище

Військовий оглядач уточнив, що наразі немає інформації про те, наскільки багато таких авіабомб є в росіян.

“Скоріше за все, їх небагато, оскільки це теж певний технологічний цикл використання цих систем і виробництва цих систем. І росіяни можуть мати певні проблеми через санкції ну і взагалі через, власне, технічний рівень. Але те, що вони з’явилися, і те, що вони зараз використовують, ще раз кажу, це дуже небезпечно”, — наголосив експерт.

війна, бомбардування, вулиці, вторгнення