“Це казка, що Росію можна перемогти”: Орбан зробив нову цинічну заяву про війну в Україні й згадав США

Новини

Скандальний прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан продовжує підігравати дружній для нього Росії, яка веде кровопролитну війну проти України.

На 14-й місяць повномасштабного вторгнення, за які країна-агресор втратила понад 193 тис. військових і тисячі одиниць техніки, він стверджує, що її “не перемогти”, передають Патріоти України.

На думку політика, ймовірно, це можливо “лише у казці”. Такі висловлювання пролунали з його вуст 5 травня в ефірі на радіо Kossuth, інтерв’ю процитували угорські ЗМІ.

“Тільки у казці може бути ситуація, за якої Росію переможуть. У мене не вистачить фантазії уявити, що хтось може перемогти ядерну державу”, – заявив Орбан.

Водночас він висловив переконання, що в цьому “конфлікті” взагалі “не буде переможців”, а лише “ті, хто програли”. За його словами, сьогодні Росія “впирається в стіну НАТО”, яке надає Україні військову допомогу, і “від Заходу залежить, скільки він готовий витратити на це”.

“З іншого боку, є РФ, яка набагато більша за Україну, має набагато більше солдатів, а також сильніше звичайне озброєння, має найбільший у світі арсенал ядерної зброї. Я не можу собі уявити, що ядерну державу можна перемогти”, – повторив Орбан.

Він не забув згадати про “бавовну” над Кремлем кілька днів тому, заявивши, мовляв, росіяни не будуть пасивно спостерігати, як “українці атакують Красну площу за допомогою дронів”.

“У цій війні не буде переможців. У нас залишається лише один варіант: давайте радіти з того, що тут мир і ми досить сильні, щоб не бути примушеними до війни”, – закликав він земляків.

Як прем’єр-міністр Угорщини він переконаний, що “Америка хоче втягнути” країну в цю війну, але угорці “у неї не підуть”. Політик заявив, що Будапешт “зробить усе, щоб забезпечити припинення вогню й мирні переговори”.

Нині, вважає скандальний політик, усі перебувають в очікуванні “загострення конфлікту” на тлі “українських дій”.

“Завжди є причина для початку війни. На думку росіян, це те, що Україна хоче вступити до НАТО, а на думку українців, росіяни хотіли захопити їхні території. Деякі люди вже отримали величезні прибутки завдяки війні, бо з нею пов’язано багато ділових інтересів. Є спекулянти, які мріють ступити в Україну”, – поділився маренням Орбан.