Це кінець! Екстрене рішення – Орбан все: кінець для Угорщини. Вже офіційно – переможемо!

Новини

Україна призупинила перекачування нафти нафтопроводом “Дружба” до Угорщини через проблеми з електроенергією. Орбан скликав радбез, але він не в тій позиції, щоб ставити ультиматуми.

Таку думку висловив ексміністр закордонних справ України Павло Клімкін. Раніше повідомлялось про те, що Євросоюзу невигідно виключати Угорщину.

Клімкін розповів, що скликання угорського радбезу після призупинення нафтопроводу “Дружба” не було пов’язано з ультиматумами Україні, бо:

Орбан не в тій позиції, щоб ставити ультиматуми.

Хто збирається їх не те, що виконувати, а й розглядати?

Обов’язок Угорщини саме зараз солідарно з Євросоюзом і НАТО нам допомагати.

“Не ставити “палиці в колеса” по санкціях, по нових пакетах, які зараз розглядають. Тут позиція Угорщини не має бути “бетонною”. А потім нехай збирає будь-які ради, нехай збирає уряд, нам абсолютно байдуже”, – зазначив ексміністр закордонних справ України.

Він продовжив: ми знаємо, хто винен у тому, що електрики немає, що нас позбавляють основних речей, які насправді складають людське життя. Це вода, електрика. Тож, Орбан має розмовляти з Путіним.

“А ультиматуми… Які там можуть бути ультиматуми? Я взагалі про це навіть гадки не маю щодо Угорщини, тож хай заспокоїться тут”, – зауважив Клімкін.

Нагадаємо, транспортування нафти через нафтопровід “Дружба” 15 листопада зупинили. Через це в Угорщині вирішили скликати засідання ради оборони.

Також Угорщина постійно блокує санкції ЄС проти Росії. Навряд це є прямим вказівками Путіна, це позиція особисто Орбана, на якій насправді і тримаються його рейтинги.