“Це кінець кар’єрі!”: скандал навколо Потапа не вщухає, що стало причиною

Новини

Репер і продюсер Потап осоромився через нову пісню, в якій помітили обурливий контекст.

Українців, зокрема, обурили рядки пісні, де йдеться про дівчину, яка “вночі провела з хлопцями, бійцями, волонтерила”, пише Politeka.net.

На тлі скандалу Потапа ще й звинуватили у тому, що він нібито видаляє негативні коментарі. Про це повідомив репер Андрій Фріл.

«…Потап випустив пісню, яка, м’яко кажучи, викликала обурення суспільства. Люди почали писати йому це в коментарях. Що зробив Потап? Почав видаляти негативні коментарі у себе на ютубі та в інсті. 23:45 — 126 коментарів. 23:50 — 84 коментарі. Про ефект Стрейзанд, я так розумію, Потап не чув. Зранку все повторилося знову, рахунок пішов на сотні видалених коментарів. В інстаграмі видаляє так само. Ну, що ж. Все очікувано», — зазначив Фріл на своїй сторінці в Facebook.

Згодом Потап взагалі вимкнув коментарі під піснею «Волонтер» на YouTube.

Однак українці продовжують висловлювати своє розчарування і обурення стосовно пісні Потапа у Facebook.

«У таких немає ні сорому ні честі», «Цей “хітяра” така безглузда примітивщина…. Дійсно соромно…», «Той випадок, коли краще мовчати, аніж співати!», «Потап досяг дна. Це кінець кар’єрі!», «Толку з тої критики. Нехай вибачається перед людьми», – пишуть користувачі соцмереж.

У свою чергу спікер Міністерства оборони України Олександр Мотузяник залишив такий допис на своїй сторінці в Facebook: «Дуже багато чув/читав про цю “нову пісню”, тому навіть слухати її не буду».