“Це кринж!”: Кондратюк відбирав більшу частину зарплати Козловського з передової, деталі скандалу

Новини

Популярний український співак Віталій Козловський втрачає велику частину зарплати з передової через Ігоря Кондратюка.

Відомий український продюсер Вадим Лисиця поділився інформацією про те, що Ігор Кондратюк, колишній продюсер, забирає собі значну частину військової зарплати Віталія Козловського, який зараз служить передовою, захищаючи нашу країну. Цю інформацію Лисиця опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.politeka.net

Віталій Козловський, скріншот Інстаграм

Вадим Лисиця також зазначив, що розуміє, що подібні конфлікти між артистами та продюсерами не рідкість, оскільки сам стикався з подібними ситуаціями у минулому.

Проте, враховуючи поточний статус Віталія Козловського, який перебуває на передовій, Лисиця висловив своє здивування з приводу поведінки Ігоря Кондратюка і вважає це зашкваром або кринжем, як зараз каже молодь.

“Не від нього (!) я потім дізнався, що левову частку військової зарплати, яку отримує Віталік, забирає його колишній продюсер Ігор Кондратюк. Я сам був у схожій ситуації з моїм колишнім артистом і розумію природу таких стосунків, але цей випадок мені видається зашкваром , або як каже зараз молодь – “це кринж””, – заявив продюсер під постом з Козловським.

співак, скріншот з Фейсбук

Конфлікт між Ігорем Кондратюком та Віталієм Козловським триває вже понад десять років і пов’язаний із розривом співпраці. Внаслідок цього розриву Козловський має фінансові зобов’язання перед Кондратюком.