Це неймовірно! У цього чоловіка 39 дружин, 94 дитини, 33 онуки … І вся його родина живе під одним дахом

Події

Це неймовірно! У цього чоловіка 39 дружин, 94 дитини, 33 онуки … І вся його родина живе під одним дахом!

Для більшості весілля і діти – це логічний крок на життєвому шляху. Рішення може датися нелегко, але нескінченної нагородою будуть власна сім’я і любов близьких людей.

Джерело:bbccn.co

У всьому світі шлюби укладаються абсолютно по-різному. У деяких країнах майбутні чоловік і дружина не бачать один одного аж до самого дня весілля. У деяких культурах чоловікам дозволяється мати більше однієї дружини. Все залежить від того, у що ви вірите.

Віра привела цього чоловіка з Індії до дуже незвичайного вибору. Його звуть Зайон. Йому 67 років і у нього найбільша сім’я в світ.

Для більшості людей шлюб – це важка робота, незважаючи на те, що вони одружені (заміжня) всього на одній людині. Для чоловіка з маленького індійського села шлюб – це настільки легко і просто, що він не може зупинитися. У нього 39 дружин, 94 дитини та 33 онуки!

Його звуть Зайон. Його величезна родина живе під одним дахом! Народився він в 1945 році і виріс в не зовсім звичайній родині: його батько був засновником релігійної організації «Chana Pawl».

Ця організація була заснована в 1942 році. Сьогодні у неї більше двох тисяч послідовників. Вони відомі своїми навичками роботи з деревом, але ще більше – тим, що їм дозволено багатоженство.

Вони підходять до пoлігамії дуже серйозно, і Зайон разом зі своїми дружинами подають всім відмінний приклад. Тільки за минулий рік він взяв за дружину більше десяти жінок! Ніхто не примушував їх до цього шлюбу. Навпаки, багато хто з радістю приймають його пропозицію, оскільки виросли в бідних сім’ях.

Хоч їх відносини і трохи незвичні, Зайон зустрічався з кожною зі своїх дружин як всі. Одна з його дружин каже, що він зробив їй пропозицію після того як одного разу побачив її в селі. «Він найпривабливіший чоловік у селі», – каже жінка.

У свої 67 років Зайон став знаменитим завдяки тому, що вся його найбільша в світі сім’я живе під одним дахом. Тільки подивіться на це фото, насилу віриться!

Багатьох навіть одна думка про те, що потрібно ростити стільки дітей і дивитися за ними, зводить з розуму. Але Зайон це не лякає. «Я відчуваю себе особливим сином Бога. Він подарував мені стільки людей, про яких я можу піклуватися! », – каже чоловік.

«Я вважаю, що мені дуже пощастило бути чоловіком 39 дружин і бути головою найбільшої в світі сім’ї», веде далі він. У той же час така родина – це справжній виклик, і для підтримки порядку доводиться застосовувати вiйськову тактику.

Зайон покладається на допомогу своєї першої дружини. Щодня вона видає кожній дружині певне завдання по дому. Жінці 70 років, але вона сповнена енергії і весь час чимось зайнята. Так що без роботи не сидить ніхто.

Оскільки сім’я величезна, всі встають дуже рано. День починається з молитви, і не пізніше шести ранку все приступають до роботи. І так кожного дня. Всі працюють на протязі цілого дня з перервами на їжу – все, як у звичайній родині.

Можете собі уявити, чого варто приготування їжі на таку компанію! За один раз сім’я з’їдає майже 45 кілограм рису, 20 кілограм овочів і 35 кілограм м’яса.

Коли сім’я така величезна, звичайний будинок не підійде. Зайон побудував будинок на схилі гори, в якому досить місця всім. У ньому понад сто кімнат, в тому числі величезні загальні спальні для всіх його дружин.

Жінки сплять разом у величезних кімнатах. Але у глави сім’ї власна кімната з великим ліжком. Дружини живуть з ним по черзі, тиждень поспіль розділяючи зі своїм чоловіком кімнату і ліжко. Звучить дивно, але жінки кажуть, що не відчувають ревнощів один до одного

«Кожна жінка проводить тиждень в кімнату Зайон, піклуючись про нього в цей час», – розповідає його вісімнадцята дружина. «Навіть ті, у кого вже настала мeнопаyза. Адже їм теж потрібна любов!».

Щоб полегшити собі життя, Зайон розмістив молодших дружин в спальні ближче до своєї кімнати, в той час як старші живуть далі. Це нагадує дискримінацію, але Зайон наполягає, що всі його дружини люблять і поважають одна одну.

Старші жінки, які вже не можуть наpoдити дітей, доглядають малюків молодших дружин. Сім’я постійно збільшується, тому чудово, що вони піклуються одне про одного.

«Нам не потрібні лікарі і нянечки під час пoлoгів», – з гордістю каже син Зайон. «У наших жінок досить досвіду, і жодна з них не стpaждала від yскладнень під час або після пoлoгів».

Сім’я пишається своєю самодостатність. Вони самі вирощують собі їжу, самі працюють на фермі. У них навіть є власна школа, де діти отримують хорошу освіту

Можна було б припустити що Зайон нарешті зупиниться. Але хоча йому 67, чоловік не виключає можливості додати ще дружин і дітей в свою величезну родину. «Я б навіть поїхав в Америку, щоб одружитися і зробити свою сім’ю більшою», – каже він.

На даний момент він не озвучив, хто буде керувати всім після того, як його не стане. Ймовірно, його сімейний союз зможе пережити втрату патріарха і продовжить життя з вірою і гармонією навіть після того, як він покине Землю.

Може, комусь такий вибір Зайон і здасться незручним. Але його це мало хвилює, адже його величезна сім’я щаслива!