“Це пастка”: боєць назвав територію, де скоро буде багато “жестів доброї волі”

Новини

Таку думку висловив громадський активіст та боєць ЗСУ Євген Карась, спираючись на прогноз від міністерства оборони.

Також Карась в інтерв’ю виданню Главред нагадав прогноз начальника Головного управління розвідки Міноборони України Кирила Буданова щодо того, що глибока військова поразка, кризова для Росії, станеться трохи раніше – до кінця весни 2023 року, а потім через неможливість її продовження окупанти будуть змушені йти. дипломатичним шляхом.

«Той самий Крим за оцінкою Буданова буде повернуто гібридно – дипломатично-силовим шляхом. Тобто там може бути дуже багато “жестів доброї волі”. І це само собою зрозуміло, тому що Крим – це пастка для щура. Він туди забіг із Ростовської області, [Кримський] міст ми перебили, і тепер там сидить», – повідомив Карась.

За словами ЗСУ, можна тільки собі уявити, що буде з Кримом, коли ЗСУ вийдуть на берег Азовського моря, де все прострілюється настільки, що «нічого підплата не може».

«На Чорноморський флот ми вже й так полюють у Новоросійську, а що буде далі – можна собі лише уявити. Та й Крим – це не ліси, там багато де є голі ділянки із військовими базами», – зазначив Карась.

Додамо, раніше Буданов висловив думку, що захисники України повернуться до окупованого Криму до кінця весни, «можливо, трохи раніше».

Буданов також сказав, що війна «не такий уже й довгий час триватиме, скоро це закінчиться».