ЦЕ ш0кує!!! В лікарні nомер 10-річнuй хлоnчuк: батькu у всьому звuнувачують лікарів…

Новини

Рівному правоохоронці розслідують кримінальне провадження за фактом неналежного виконання професійних обов’язків медичним працівником, що спричинили смерть дитини. У поліцію звернулись батьки 10-річного Богдана, якого 7 серпня госпіталізували в центральну міську лікарню з травмою голови. 11 серпня дитина померла. Батьки хлопчика переконують, що лікарі не надали йому необхідну допомогу.

Зі слів Тетяни Скиданчук, її десятирічний син Богдан помер 11 серпня у нейрохірургічному відділенні центральної міської лікарні Рівного.

У Рівному в лікарні помер 10-річний хлопчик: батьки звинувачують лікарів. Випадок розслідує поліція

Жінка розповіла, що в медзаклад дитину доставили 7 серпня після того, як вдома йому на голову впала штанга. Вона не раз говорила медперсоналу, що хлопчику болить голова:

“Увечері знову я побігла й кажу, що йому дуже болить голова. Вони сказали: «Дайте ще Нурофену». Я була там сама, почала до чоловіка дзвонить, кажу: «Романе, давай десь кудись везти, про нас забули, нас тут наче немає». А він мені: «Таня, у нас запевнили всі лікарі, що ніякої загрози нема. Чекаємо до четверга».

Десятирічний Богдан у лікарні спав, час від часу просинався і розмовляв зі своєю хрещеною матір’ю Оленою Берестовою. Вона теж була біля нього в медзакладі.

“Дитина розуміла, де знаходиться, хто я така. Що з ним сталося. Тобто не було ні втрати свідомості, ні втрати пам’яті — нічого І я звернула увагу що він спить-спить, хоче повернутись на бік — повертається, а ліва рука залишається на місці. Травматолог дивився, сказав, що це не зв’язано з травмою”, — розповіла Олена Берестова.

У Рівному в лікарні помер 10-річний хлопчик: батьки звинувачують лікарів. Випадок розслідує поліція

Тетяна Скиданчук додала, що в ніч з 8 на 9 серпня хлопчик продовжував скаржитися на сильний головний біль:

“Я не знаю, мабуть, той Нурофен не допомагав. Спитали, чи є Димедрол. Я сказала, що побіжу куплю, якщо треба. Вони сказали, що вколють своє. Буквально після цього уколу він почав покриватися плями. Я почала кричать, що це алергія”.

Олена Берестова запевняє, що перечитувала історію хвороби. Там, з її слів, зазначили, що в Богдана була зупинка дихання, його реанімували:

“Почали в терміновому порядку везти вже на третє КТ. І все — блискавичний набряк лівої та правої півкулі, треба робити операцію. Ми трохи сварилися, на емоціях всі були. Його взяли в операційну, ми написали дозвіл, для того, щоб зробили трепанацію черепа, щоб знизити цей тиск”.

У Рівному в лікарні помер 10-річний хлопчик: батьки звинувачують лікарів. Випадок розслідує поліція

Батько Богдана Роман каже, після операції син до тями не прийшов:

“Коли вже пройшла операція, доба, приїхали в лікарню, зустрілися з Гіриком. Він нас уже зранку готовив на донорство дитину віддати. Запропонував нам прямо в лоб на донорство дитину віддати на органи”.