Це станеться 24 лютого? Байден добиває Путіна – разом з Зеленський: весь світ на ногах! Деталі!

Новини

Громадський та політичний діяч із США Юрій Рашкін заявив, що президент США Джо Байден може прибути з візитом до Польщі ближче до 24 лютого – роковини початку повномасштабного вторгнення Росії до України. У такий спосіб американський лідер може потролити владіміра путіна.

“Ми бачимо, що Байден абсолютно не проти потролити путіна. Наприклад, законопроєкт щодо ленд-лізу був підписаний 9 травня і це невипадково”, – зауважив Рашкін.

На його думку, зустріч українського лідера Володимира Зеленського та президента США Джо Байдена необхідна і має відбутися. Крім того, це є частиною регулярного спілкування двох лідерів.

З історичної точки зору, ці дві людини вже пов’язані назавжди. Байден та Зеленський – це як Рузвельт і Черчилль,– підкреслив політичний діяч із США.

Рашкін зазначив, що тема можливої зустрічі Володимира Зеленського та Джо Байдена є абсолютно передбачуваною. А саме – надання нашій державі більшої кількості озброєння.

Найімовірніше, Володимир Зеленський вимагатиме більше зброї. Упродовж останнього року це стало його постійною нотою,– припустив політичний діяч із США.

Утім, за його словами, дуже цікавою є саме позиція американського президента. Так, адміністрація Джо Байдена продовжує говорити, що США хочуть надати Україні усе необхідне озброєння для ведення бойових дій та отримання результатів.

Юрій Рашкін підсумував, що тренд у розмовах українського та американського лідера вже заданий. Отже, все про що вони говоритимуть – стосуватиметься стратегії перемоги нашої держави у війні проти росії. Як би там не було, для України важливо зараз одне – перемога над країною-террористкою. І щоб швидше її досягнути, нам треба максимальна збройна та гуманітарна допомога від світу.