“Це величезний бойовий фронт”: Весняний контрнаступ ЗСУ має найбільшу варіативність ударів в історії війни, – ексголовком НАТО

Новини

Екскомандувач об’єднаними силами НАТО Джеймс Ставрідіс заявив про те, що під час весняного контрнаступу Збройні сили України мають безліч варіантів для здійснення ключового маневру. Окупантам складно спрогнозувати, звідки саме може початися наступ, і це грає на руку Україні. Про це Джеймс Ставрідіс заявив на своїй офіційній сторінці у Twitter. Так, ефект неочікуваності та раптовості удару відіграє не меншу роль, ніж зброя, передають Патріоти України.

Як зазначив Ставрідіс, бойовий фронт на території України становить майже 900 миль (приблизно 1440 км), що дає змогу українським силам завдавати удару супротивнику там, де він цього очікує найменше. Раптовість контрнаступу може викликати паніку та дезорієнтацію у війську ворога.

“Український весняний наступ виявляється найтривалішим “телеграфним ударом” в історії війни. Варто зазначити… це величезний бойовий фронт – майже 900 миль. Подумайте, від Нового Орлеана до Чикаго – тому маневр буде ключовим. Не робіть ставку проти України”, – написав він.Зазначимо, що Telegraphed punch (телеграфний удар) – це боксерський термін, який означає ненавмисну чітку фізичну вказівку на те, куди супротивник збирається завдати удару.