Це якесь справжнє Боже “чудо” на нулю: “загиблий” солдат повернувся на 8-й день після свого зникнення.

Новини

Оборонець зник під час штурму російських позицій. Пізніше з’ясувалося, що він понад тиждень переховувався у підвалі за менш ніж 100 метрів від ворога, не маючи запасів їжі та води.

На українські позиції прийшов воїн, якого вважали за пропавшего. Він провів 8 днів під носом у ворога. Про це в ніч на 6 липня написавши у своєму телеграм-каналі боєць Сил оборони із позивним “Буревій”. focus.ua

“Один з хлопців, який зник безвісти при штурмових діях, якого ми на жаль “поховали”, щойно вийшов на наші позиції пішки, живий”, – повідомив військовий.

У пості йдеться, що зниклий захисник вибирався з ворожих позицій вісім днів. “Буревій” поділився, що бачив таке тільки у кіно

його слів, після одного-двох днів після зникнення безвісти воїна вже сповіщають його рідних.

Зниклий на вісім днів захисник отримав контузію та майже “забіг” до р0сійських 0kупантів, однак зміг знайти покинуті підвали та залишився там переховуватись.

“У нього не було запасу їжі та води на вісім днів, тому він шукав хоч якусь їжу в покинутих будинках”, – розповів “Буревій”.

Під час перебування поза українськими позиціями воєн чув голоси російських військових, які перебували на відстані менше ніж 100 метрів від нього — в сусідніх будинках.

“Просто молився, щоб його не знайшли”, – додавши “Буревій”.

На момент публікації офіційного підтвердження цієї інформації з боку командування немає.