“Це жах”: на росТБ несподівано визнали проблеми з рублем і влаштували істерику. Відео

Новини

Заступник голови Держдуми Російської Федерації Олександр Бабаков влаштував істерику на росТБ через падіння курсу російського рубля. Він назвав ситуацію “жахом”.

Відповідне відео з передачі на пропагандистському каналі “Россия 1” опублікували у Telegram “Центру протидії дезінформації”. Бабаков зауважив, що нині в російському інфопросторі звучить брехливе формулювання “плаваючий курс” (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини). obozrevatel.com

“Політика фінансового сектору вже вступає, перепрошую, у протиріччя з інтересами самої країни. У чому це виражається? Ось ми говоримо “плаваючий курс”. Якби він був плаваючим, були б параметри – рух від берега до берега. А він у нас падаючий. Ну це жах! І при цьому ми настільки дискредитували рубль, що він уже не цікавий ні населенню, ні індустрії, ні інвесторам, ні внутрішнім, ні іноземним”, – скаржився експерт.

Нагадаємо, росіяни на тлі економічних санкцій зіткнулися із рекордним падінням рубля до долара. Американська валюта в РФ вперше за 16 місяців злетіла в ціні майже до 100 руб./дол. Валютні доходи Росії просіли в рази. Водночас жителі РФ намагаються вивести заощадження за кордон – на депозити в іноземних банках.

Уже через кілька днів російський рубль вперше з березня 2022 року подолав психологічно важливу позначку в 100 руб./долар, оскільки санкції душать Росію. У 2023 році курс російської валюти ослаб уже на 26%. При цьому партнери РФ не хочуть переводити розрахунки на рубль – ця валюта виявилася нікому не потрібною.