“Це злочин”: у президента відреагували на новий скандал із Фаріон, у мережі її просили приховати дані студента

Події

Постійна представниця президента України у тимчасово непідконтрольному Криму Таміла Тяшева емоційно відреагувала на інцидент, який спровокувала вже одіозна викладачка філології та екснардепка Ірина Фаріон. Остання опублікувала листа від студента із Сімферополя, який підтримав її в черговому мовному скандалі, після чого до нього прийшли силовики ФСБ і провели “виховну бесіду”.

“Це ницість, і злочин, викладати повідомлення, від людини, яка пише тобі з тимчасово окупованої території”, – переконана Тяшева. Свою позицію вона опублікувала у себе на Facebookobozrevatel.com

Чиновниця додала, що за боргом служби регулярно підтримує зв’язок з українцями з Криму, які очікують на звільнення від Росії, але їхні дані зберігаються в суворому секреті. Це викликано цілком очевидними причинами – уберегти їх від небезпеки з боку окупаційної влади.

“Мені ніколи б і на думку не спало виставити в публічний простір особисте листування, наражаючи людину на небезпеку. Як Представник Президента України в АР Крим вчинятиму дії, щоб притягнути до відповідальності за зазначені дії цю громадянку”, – резюмувала Тяшева, маючи на увазі скандальну Фаріон.

Нагадаємо, Фаріон фактично “здала” студента з Криму, який чекає на звільнення півострова, співробітникам ФСБ. Вона оприлюднила у мережі прізвище, ім’я, місце навчання та місто проживання хлопця, який написав їй листа на електронну пошту, підтримавши її принципову позицію.

При цьому низка передплатників закликала філологиню приховати ім’я студента та місце його навчання. Відповідь Фаріон була невиправдано хамська і ніяких дій на користь безпеки юнака не було.

"Це ницість і злочин": у представництві президента відреагували на новий скандал із Фаріон, у мережі її просили приховати дані студента