Це змінить все! Удар на 120 кілометрів – ключова ціль: чекала вся країна. Переможемо!

Новини

Передача американських комплексів Patriot – це політичне рішення, втім, це озброєння захистило б до 120 кілометрів лінії фронту, повідомив в ефірі телемарафону речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

“Якщо (передадуть – ред.) дивізіон – то може бути перекрита серйозна ділянка фронту, якщо комплекс – це ЗРК, які могли б км 100-120 перекривати по фронту. Залежно від того, скільки буде тих установок”, – припустив він.

Дальність застосування однієї установки Patriot – 150 кілометрів, зауважив Ігнат: “Зрозуміло, чим більше буде у тих системах, які нам можуть передати, тим більшу лінію фронту буде перекрито”.

За його словами, у Patriot – дуже потужні радари, які “можуть бачити на сотні кілометрів”.

Варто зазначити, що Міністр оборони Словаччини Ярослав Надь повідомив, що його держава передала Україні 30 бойових машин піхоти БМП-1.

“Радий підтвердити, що 30 словацьких БМП-1 були передані Україні на підставі угоди з Німеччиною”, – написав він у Twitter.

Надь подякував міністру оборони Німеччини Крістін Ламбрехт за співпрацю.

Цікаво, що БМП-1 – це перша серійна бойова броньована гусенична машина радянського виробництва, яка здатна плавати. Вона призначена для перевезення військових мотострілецьких підрозділів на поле бою, підвищення їхньої мобільності, озброєності та захищеності.