“Це зовсім інша реальність”: Комаров зі “Світ навиворіт” зачепив українців кадрами з Херсона

Новини

Ведучий програми “Світ навиворіт”, автор документального проєкту “Рік” Дмитро Комаров нагадав, що 11 листопада — річниця звільнення Херсона.

На своїй сторінці в Instagram Дмитро Комаров розповів, що разом із командою “Світ навиворіт” підготував окремий фільм «Рік. Херсон» про звільнення правобережної Херсонщини. politeka.net

“Він складається з двох частин. Перша – це унікальні кадри, які знімались з першого дня звільнення міста минулого року. Перші емоції людей після деокупації та перші кадри, зняті одразу після відходу росіян з правобережної Херсонщини – наприклад, кадри з Антонівського мосту”, — пише Дмитро Комаров.

«Рік. Херсон»

Друга частина про те, що відбувається в Херсоні сьогодні. Цьогоріч Дмитро Комаров повернувся до міста, пожив там певний час і переконався, що херсонці неймовірні. За словами ведучого, незважаючи на постійні обстріли, місто продовжує жити.

«Рік. Херсон»

“За час, проведений в Херсоні, я почув десятки історій, які неможливо забути. В них було все – біль, сльози, щастя, віра. Незважаючи на важку атмосферу довкола, було багато людського тепла, щирості, сміливості, взаємопідтримки. Життя на лінії фронту – це зовсім інша реальність. Ми покажемо її зсередини”, — додав Дмитро Комаров.

Дмитро Комаров наголосив, що це дуже емоційний матеріал, але його варто побачити кожному, щоб зрозуміти, що насправді відбувається в прифронтовому звільненому місті.