“Цілком очікувано”: журналіст пояснив, чому кількість пожеж та НП в рф зростає з кожним днем

Новини

В росії з кожним днем ​​зростає кількість масштабних пожеж та надзвичайних подій, і ситуація лише погіршуватиметься.

Таку думку висловив ізраїльський журналіст Сергій Ауслендер, пише Politeka.net.

За його словами, чергова пожежа у Росії «тенденцію відображає».

Нагадаємо, у Підмосков’ї 9 грудня спалахнула сильна пожежа в ТРЦ. Очевидці повідомляли про вибухи, а площа загоряння швидко поширилась. На даний момент відомо про одного загиблого.

«За тиждень, якщо не помиляюся, три вибухи газу, із серйозними руйнуваннями та загиблими. В Орді починає сипатись інфраструктура. Це, по суті, було цілком очікувано — більша її частина створювалася ще за СРСР, з великим запасом міцності та розрахунком на ядерну війну. Війни не сталося, СРСР скінчився, запас вичерпався. Зараз таке буде повсюдно», – прогнозує Ауслендер у своєму телеграм-каналі.

пожежа, ТРЦ, пожежа у Росії

Журналіст також наголосив, що якщо частину грошей крадуть, а іншу витрачають на руйнування інфраструктури сусідньої країни, то результат рано чи пізно буде таким – все почне розвалюватися.

Вся штука, зазначає Ауслендер, полягає в тому, що армія ППО, ракетні сили та інше не можуть існувати у сферичному вакуумі.

«Це, якщо хочете, також частина інфраструктури держави. Чим і пояснюється той факт, що маленький український дрон, пролетівши понад півтисячі кілометрів, не зустрівши жодної перешкоди (ніби він летів на Антарктидою) роздовбав два стратегічні бомбардувальники. Побудованих ще за Радянського Союзу та в розрахунку на ядерну війну. А її не сталося», – підкреслив Сергій Ауслендер.