Цілу зиму він збирав пляшки і звозив на дачу: Сусіди сміялися, але навесні ділянку було не впізнати..

Новини

Встановлено, що средньостатистична європейська сім’я з чотирьох чоловік за рік викидає до 300 порожніх пластикових пляшок. А адже це благодатний матеріал для повторного використання і виготовлення різних виробів!

Інформує Файна Сторінка із посиланням на vrutmilife.com

Мало того що, повторно використовуючи пластик, ми зберігаємо довкілля, так ще й економимо власні гроші. До речі, застосовувати пластикові пляшки не за призначенням першими призвичаїлися люди не з обмеженим доходом, а саме успішні і добре заробляють.

Напередодні городньо-польових робіт «Так Просто!» Поспішає показати, як своїми руками спорудити теплицю зі звичайних пластикових пляшок.

Теплиця з пластикових пляшок

Ось, наприклад, теплиця якогось шотландця, який всього за 3 місяці зумів назбирати 7000 полторашек, а потім з цього «добра» відібрав 1000 і збудував собі теплицю 2 х 2 метри і висотою 1,9 метра.

Як стверджує майстер, найбільш трудомістким в будівництві теплиці було очистити пляшки від етикеток. Також потрібно було знайти місце для зберігання матеріалу, поки той не буде задіяний.

Теплицю він споруджував так: спочатку зібрав дерев’яну раму, потім пляшки одягав один на одного, вставляючи горлечком в отвір, прорізаний у денці попередньої пляшки. Закріпити конструкцію можна, вставивши дерев’яні прути і змастивши клеєм всі з’єднання.

Ось кілька прикладів теплиць з пляшок. Краса цих конструкцій ще й в тому, що їх легко можна перенести на інше місце.

А ось як можна зробити пляшкову черепицю: спочатку зріж шийку і дно, потім розріж циліндр. Скріпи заготовкі будівельним степлером.

Ось так можна побудувати корисну річ практично з нічого.

Захист рослин від заморозків і сонця, економія коштів і турбота про навколишнє середовище!

Поділися цією корисною статтею з друзями!