“Цuрк на дроmі”: Назріває серйозний сканgал нардеn від патрії “Голос” заблокyвав nовернення доnлат 30 тис.грн військовuм

Новини

Назріває скандал. У Раду внесли постанову, яка блокує повернення доплат у 30 тисяч гривень військовим.

«Поки ця постанова не буде розглянута у залі, спікер не має права підписати закон. А це найближчими тижнями не станеться через графік засідань Ради», – пояснює ще один нардеп від фракції «Голос» Ярослав Железняк

На фото Володимир Цабаль, нардеп партії «Голос», він ініціатор постанови, яка блокує повернення виплат нашим військовим.

Нагадаємо, раніше ВРУ повернула 30 тисяч гривень доплати військовим, рятівникам та поліції, які скасували нещодавно. Закон мав вступити в дію від 1 квітня. «За» відповідне рішення проголосували 277 народних депутатів.

Водночас за словами нардепа Ярослава Железняка, радіти ще зарано, бо надбавку захисникам мали б повернути за рахунок скороченя зарплат для держслужбовців та менеджменту держпідприємств (до 10 мінімальних зарплат). Проте суми зекономлених коштів буде недостатньо для повернення усіх доплат, для цього вочевидь необхідно ще вносити зміни до бюджету.