Цинізм вищого рівня: Світові ЗМІ не назвали винуватця в підриві Каховської ГЕС, а Bild прибрав з обкладинки “Росію”

Новини

Видання Reuters і Bild не назвали винуватця в підриві Каховської ГЕС у своїх матеріалах про техногенну катастрофу в Україні. Більш того, німецьке видання Bild прибрало з заголовка Росію на обкладинці, передають Патріоти України.

Оригінальний заголовок німецького Bild говорив “Росіяни підірвали величезну дамбу в Україні”, після редактури він став виглядати як “Величезна дамба вибухнула в Україні”.

Аналогічний заголовок з’явився на головній сторінці інформаційного агентства Reuters, в ньому йдеться – “На півдні України підірвана дамба, що постачає Крим водою”.

Не згадали провину держави-агресора в підриві дамби і в New York Times. “Важлива дамба зруйнована на лінії фронту на півдні України”, – говорить заголовок, а підзаголовок пояснює, що Росію в терористичному акті звинуватив український президент Володимир Зеленський.

Підхід західних засобів масової інформації обурив українців. “Сама вибухнула? У День журналіста хочу передати “привітання” німецьким “колегам”. Ви не журналісти – ви журнашлюхи”, – прокоментував заголовки видань український журналіст Назар Приходько.