“Ти взагалі знаєш, хто я!?”: ректор київського ВНЗ вляпався у мовний скандал

Новини

У Києві ректор-українофоб вигнав студентку, яка проти російської мови. Це сталося у Національній академії прикладних мистецтв, а ректора-українофоба звуть Олександр Луб’янський. Деталі скандалу описала у своєму Instagram журналіст Емма Антонюк.

Історією з журналісткою поділилася Марічка Довгополюк, яка навчалася у Національній академії прикладних мистецтв. Дівчина розповіла, що під час перших зборів ректор Олександр Луб’янський запитав, хто проти, щоб він говорив російською мовою? Марічка підняла руку. politeka.net

Педагога це розлютило він спочатку сказав їй “не спекулювати українською мовою”, потім почав погрожувати студентці.

“Ти взагалі знаєш, хто я!? Я журналіст і можу зробити так, що тебе більше нікуди не приймуть!? Не люблю тупість. Краще з розумним втратити, ніж з тупим знайти. А ще я люблю своє — свою родину, своє місто, свою академію, а вона мені розповідатиме, якою мовою розмовляти!”, – кричав ректор зовсім не соромлячись присутніх. В аудиторії було ще 40 людей.

Ректор Олександр Лубянський казав, що напише на студентку погану рекомендацію, і дівчинку ніде не візьмуть на навчання. Студентка змушена була забрати документи, оскільки більшість лекцій у виші російською мовою. Нині вона повернулася до Львова.