Тяжкий біль втрати: трагічна звістка облетіла Дніпропетровщину, не стало двох захисників

Події

Дніпропетровщина втратила двох бійців – Андрія Юракова з Марганця і Антона Бородайкевича з Павлограда.

Дніпропетровщина втратила двох бійців. Так, на Дніпропетровській області втрачено двох захисників: Андрія Юракова із Марганця та Антона Бородайкевича із Павлограда. politeka.net

2 січня громада Марганця попрощалась з 47-річним капітаном Андрієм Юраковим, який помер під час відпустки вдома, згідно з інформацією, оприлюдненою у Telegram-каналі Марганецької міської ради.

“Героїчне серце воїна перестало битися 30 грудня 2023 року. Він був Людиною з великої літери. Завжди готовий прийти на допомогу, добрий, порядний, чуйний, з великою душею і відкритим серцем. Він ніколи не міг стояти осторонь чужого горя”, – зазначено у повідомленні.

Рідні, близькі, побратими, військові, представники міської влади та місцеві жителі вшанували пам’ять воїна. Церемонію відспівування провів військовий капелан о. Віктор.

Щодо загибелі військового Антона Бородайкевича повідомлено на веб-сайті Павлоградської міської ради. 29-річний боєць загинув 25 грудня під час виконання бойового завдання на Луганщині.

“Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника, поділяючи тяжкий біль утрати. Доземний уклін воїну-захиснику. Вічна пам’ять і слава Герою”, – говориться у повідомленні Павлоградської міської ради.