Тиждень боровся за життя: після тяжкого поранення серце польського волонтера не витримало

Новини

Один з українських лідерів допомоги, який знав Марека особисто, назвав усопшого “справжньою людиною, чких в цьому світі дуже мало”.

Польський волонтер Марек, який допомагав українцям, потрапив під обстріл у районі Бахмута. Незважаючи на своєчасну допомогу від медиків, через тиждень після тяжкого поранення його серце перестало битися. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила волонтерська організація Inicjatywa Nehemiasz.  politeka.net

Відомо, що 16 березня Марек разом із колегою вирушив із волонтерською місією під Бахмут – на маршруті Костянтинівка – Часів Яр. Саме в цей день їхній автомобіль розстріляли під час роздачі гуманітарної допомоги. Разом із волонтерами тоді постраждали також чотири мирні жителі.

Поранених відразу почали евакуювати, а медики всю дорогу до Києва підтримували їхнє життя і навіть провели операцію в польових умовах. Тиждень він боровся за своє життя, але серце польського волонтера не витримало і перестало битися увечері 27 березня.

Один із українських лідерів допомоги, який знав Марека особисто, назвав його “справжньою людиною, яких у цьому світі дуже мало”.

Варто зазначити, що загиблий волонтер Марек надавав гуманітарну допомогу в Україні з осені 2022 року та був причетний до підготовки та проведення гуманітарних місій в Україні.