Українка з 12-річним сином не виходять на зв’язок із рідними: у хлопчика є особлива прикмета

Новини

Рідні не знаходять собі місця та просять допомогти у пошуках хлопчика та його мами.

Поліція та волонтери просять небайдужих українців звернути увагу на це оголошення. Зокрема стало відомо, що на Полтавщині безвісти зник 12-річний хлопчик Владислав Овчаренко. Про це йдеться у повідомленні “Служби розшуку дітей”, а також описані всі відомі деталі того, що сталося.  politeka.net

Уточнюється, що 24 грудня 2022 року хлопчик поїхав разом зі своєю мамою. Після цього на зв’язок із рідними та близькими ні Владислав Овчаренко, ні його мама не вийшли. За попередньою інформацією, вони можуть перебувати у місті Почаїв, що на Тернопільщині.

Владислав Овчаренко виглядає на 12 років, має міцну статуру. Його зріст близько 140 см. Хлопчик має коротке темне волосся та карі очі. Крім того, у нього є особлива прикмета, яку можна відразу помітити. Зокрема, хлопчик кульгає на праву ногу.

Якщо Ви десь бачили цю дитину – телефонуйте з мобільного на гарячу лінію “Служби розшуку дітей” за номером 116 000 або напишіть у чат-бот – @missingchildren_bot! Для абонентів усіх мобільних операторів дзвінки безкоштовні.

Крім того, поліцейські звертаються з проханням до всіх, хто може допомогти у розшуку дитини, надати інформацію за номером “102”.