У батьків нікого не залишилося: Під Херсоном загинули два рідні брати з Черкащини

Новини

На Черкащині у місті Христинівка попрощалися з двома братами – Віктором та Костянтином Кравченками, які загинули на фронті 23 грудня. Практично з першого дня молоді хлопці пішли добровольцями і захищали Україну. У батьків більше не залишилось дітей.

Братів 24-річного Віктора та 26-річного Костянтина Кравченків поховали на місцевому цвинтарі у рідному місті Христинівка на Черкащині. Вони були старшими солдатами та служили у самохідній артилерійській батареї окремої механізованої бригади ім. Князя Острозького.

“До початку повномасштабного вторгнення Костя та Вітя жили в Києві. Але відразу після 24 лютого пішли у військкомат і попросилися добровольцями. Військовий досвід у них був, вони обидва пройшли строкову службу в армії. Віктор служив у Нацгвардії, а Костя був артилеристом”, – розповідає 1-й заступник міського голови Володимир Валюк.

Саме Володимиру Валюку разом із представником військкомату довелося вручати похоронку батькам братів. “З батьком загиблих хлопців ми знайомі, разом раніше працювали. Він інженер-шляховик, їхня мама швачка. У них було лише двоє синів, на жаль, більше нікого не залишилося. Старший син нещодавно одружився з дівчиною із сусіднього села, але дітей у них ще не було”, – каже Валюк.

Після школи старший брат Костянтин вступив до Національного університету біоресурсів та природокористування, закінчив його. А молодший Віктор закінчив автодорожній технікум, а потім навчався у Національному транспортному університеті.

Обидва брати захотіли служити разом. Батьки, звичайно, переживали за них, але це був їхній вибір. Вони потрапили до самохідної артилерійської батареї механізованої бригади ім. Князя Острозького. Захищали Київ, Харків, Лиман, довго перебували під Бахмутом. А буквально місяць тому їх перекинули до Херсонщини на правий берег.

Загинули брати під час ворожого артилерійського обстрілу. Їхній розрахунок ворог вирахував за допомогою БПЛА і накрив вогнем. Батьки дуже важко переживають загибель синів, адже у них більше нікого не залишилося.