У БІЛІЙ БЛУЗЦІ І З ГАРНОЮ ЗАЧІСКОЮ: НОВИЙ ОБРАЗ ОЛЕНИ ЗЕЛЕНСЬКОЇ

Новини

Перша леді України записала відео з нагоди Всесвітнього дня ментального здоров’я.

Олена Зеленська у Всесвітній день ментального здоров’я, заснованого ВООЗ 31 рік тому, опублікувала в Instagram відео.  Перша леді зауважила, що нині дуже важливо чесно відповісти собі на питання “Ти як?”, поставити його друзям і близьким та простягнути руку допомоги.tsn.ua

“Для України дата важлива як ніколи: стрес, який щодня витримуємо через російський напад, неможливо ігнорувати чи замовчувати. Українці самовіддані, відчайдушні й сміливі в захисті одне одного. Та чи вистачає наших душевних сил на самих себе?

Адже, щоб зберегти стійкість країни, мусимо зберегти кожен свою.

Як це зробити:

  • чесно аналізувати свої відчуття;
  • не соромитися звертатися по допомогу, якщо щось непокоїть”, – зазначила Зеленська.

Вона написала, що Всеукраїнська програма ментального здоров’я “Ти як?” створена для того, щоб кожен знайшов психологічну допомогу тоді й там, коли вона потрібна.

“Щоб підтримати інших, підтримаймо себе. Нехай кожен наш день буде днем ментального здоров’я. Психологічна безпека цілої країни починається з кожного з нас”, – додала дружина президента.

На відео Олена постала у білій блузці з широкими рукавами і коміром-стійкою. Образ перша леді доповнила легким макіяжем та гарною зачіскою з локонами і боковим проділом. У вухах у неї були золоті сережки-кільця.