У Білому домі стверджують, що КНДР надала Росії серйозну військову допомогу: про що йдеться

Новини

Країну попередили, що такі дії матимуть наслідки.

У Білому домі заявили, що Північна Корея передала Росії військову допомогу. Її агресор застосовуватиме у війні проти України.

Про це пише The Hill.

Деталі

За даними відомства, за останні тижні Північна Корея надала Росії понад 1000 контейнерів військової техніки та боєприпасів. Зокрема, Білий дім опублікував знімки, що показують переміщення цих контейнерів із Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) до Росії на кораблі.

“Ми засуджуємо КНДР за надання Росії цієї військової техніки”, – заявив Кірбі. Він додав, що Білий дім стежитиме за ситуацією і продовжуватиме викривати подібні угоди зі зброєю.

Щобільше, американські чиновники зараз уважно стежать за тим, чи Москва надаватиме Пхеньяну матеріали. “Це військове партнерство, що розширюється, між КНДР і Росією, включаючи будь-яку передачу технологій з Росії в КНДР, підриває регіональну стабільність і глобальний режим нерозповсюдження”, – сказав він.

Нагадаємо, країна-агресорка Росія не здатна власними силами вести війну в Україні. Як наголосив президент Володимир Зеленський, Москва може впоратися лише за допомогою Ірану та Північної Кореї, які постачають озброєння для окупаційної армії.