У боях на Донеччині загинув онук українського художника: він з перших днів вторгнення став на захист України. Фото

Новини

У боях на Донеччині загинув ірпінець Володимир Сидорук. Онук заслуженого художника України став на захист рідної землі з перших днів повномасштабного вторгнення РФ.

Радіомеханік за фахом, Володимир творив справжні дива з бойовими машинами, які, здавалося б, були безнадійно пошкоджені: він примудрявся повертати їх у стрій. Про загибель воїна повідомив міський голова Ірпеня Олександр Маркушин. obozrevatel.com

“Нестерпно болить кожна звістка про загибель наших Героїв…20 квітня 2023 року, обороняючи Україну від російських загарбників, у місті Дружківка Донецької області загинув старший солдат, мешканець Ірпеня Володимир Сидорук… У захисника залишились дружина, діти, батьки та сестри… Вічна пам’ять Герою! Щирі співчуття рідним і близьким!” – написав міський голова.

У боях на Донеччині загинув онук українського художника: він з перших днів вторгнення став на захист України. Фото

Він розповів, що Володимир Сидорук народився 4 січня 1974 року у Києві. Однак 15 років тому разом з дружиною переїхав до Ірпеня: родина оселилася у будинку дідуся Володимира, українського живописця-пейзажиста та жанриста Володмира Федоровича Сидорука, котрий був заслуженим художником України і пішов у засвіти в 1997 році.

Онук талановитого живописця свого часу отримав фах радіомеханіка у Київському національному економічному університеті, далі – здобув вищу освіту в Європейському університеті.

“Займався проєктуванням, дизайном, ремонтом будинків, електромонтажними роботами. Брався за найскладніше, забезпечуючи домівки світлом та наповнюючи теплом людські серця”, – написав Маркушин.

Коли Росія розпочала повномасштабне вторгнення, Володимир добровольцем долучився до Збройних сил України.

“Враховуючи його професійність та досвід, був зарахований до ремонтно-відновлювального підрозділу військової частини А0998 міста Яворів. Ремонтував бойову техніку, часто їздив за нею на лінію фронту. Завдяки його майстерності та знанням бойові машини, які були майже втрачені, відновлювалися та поверталися на передову. У Володимира були не тільки золоті руки, а й добре серце. Він був надійним, порядним, чесним, відданим своїй країні, родині та друзям”, – зазначив Маркушин.

Прощання з Володимиром Сидоруком відбудеться о 13:00 29 квітня у храмі Святого Миколи Чудотворця (Ірпінь, вул. Садова, 59)

Поховають Героя на Алеї Героїв в Ірпені.