У боях під Бахмутом загинув педагог з Енергодара Євген Кулєпов. Фото

Новини

Під Бахмутом на Донеччині в боях із російськими воєнними злочинцями загинув молодий воїн ЗСУ Євген Кулєпов із Енергодара. До війни він був педагогом місцевого центру туризму, краєзнавства й спорту.

Про втрату 13 квітня сповістив міський голова Енергодара Дмитро Орлов. У Telegram він опублікував останнє фронтове фото захисника  

“Освітянська спільнота міста Енергодар зазнала болісної втрати… Він вболівав за розвиток дитячого туризму в нашому місті, був організатором турнірів з орієнтування, туристичних походів і зборів, власними руками зробив тренувальний майданчик для відпрацювання техніки пішохідного туризму. Світла пам’ять…” – написав посадовець.

У боях під Бахмутом загинув педагог з Енергодара Євген Кулєпов. Фото

За даними видання “Форпост”, Євген Олександрович Кулєпов був одним із 35 викладачів Енергодарського центру, де займалося більше тисячі учнів.

У 2019 році енергодарець брав участь у ХХІ Чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму на скелях Хортиці. Тоді ж змагався у лучному турнірі на території Іванівського лісництва, де посів друге місце.

Молодий педагог Євген Кулєпов любив свою працю. Він прищеплював дітям любов до здорового способу життя й спорту, розвивав лідерські якості молодого покоління, вчив бути хоробрими.