У боях за Луганщину загинув український художник, скульптор і музикант Антон “Патрік” Дербілов. Фото

Новини

У боях за Луганщину загинув відомий український митець Антон Дербілов на псевдо “Патрік”. Воїна не стало внаслідок мінометного обстрілу 6 квітня.

Про це повідомили на сторінці 5 Слобожанської бригади НГУ, де з лютого 2022 року служив Дербілов. Так, додому “на щиті” повернувся ще один український воїн та патріот. obozrevatel.com

Захисник загинув у бою за місто Кремінна Луганської області внаслідок мінометного обстрілу. Герой отримав поранення несумісні із життям та помер на полі бою зі зброєю у руках.

З перших днів війни Дербілов намагався потрапити до лав ЗСУ, а вже 26 лютого він вступив у 5 Слобожанську бригаду НГУ. Герой у складі свого підрозділу брав участь у Харківському контрнаступі. До повномасштабної війни Дербілов був людиною творчості, яка створювала скульптури, грала на укулеле, танцювала фламенко.

Військова справа також вдавалася йому не менш вправно. За життя солдат був відзначений медалями “За хоробрість у бою”, “Незламним героям російсько-української війни” та за “Доблесну службу”. Антон Дербілов загинув у віці 43 роки, без батька лишилося троє дітей.

Герой мріяв, як опісля війни зустрічатиметься зі своїми побратимами, які стали для нього справжніми друзями, та навіть думав про можливість створення спільного бізнесу. Проте окупанти обірвали життя та всі мрії воїна.

У боях за Луганщину загинув український художник, скульптор і музикант Антон''Патрік'' Дербілов. Фото