У боях за Україну загинув командир танкового взводу зі Львівщини: у нього лишилося двоє дітей. Фото

Новини

На Донецькому напрямі фронту загинув командир танкового взводу однієї з бригад ЗСУ Андрій Филяк. У 33-річного офіцера з Львівської області лишилося двоє дітей.

Він боронив Україну на фронті більше року. Про втрату ще одного мужнього захисника сповістила Трускавецька міська рада www.obozrevatel.com

“Із сумною звісткою приходимо до вас сьогодні. Знову важка втрата сколихнула нашу громаду і ми зі скорботою в серцях повідомляємо про загибель Андрія Филяка з Уличного”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що чоловіка призвали до війська 10 квітня 2022 року й він, не роздумуючи, пішов захищати Україну від  агресора.

Лейтенант Андрій Филяк командував другим танковим взводом другої танкової роти танкового батальйону військової частини А1136. Він мужньо виконував свій військовий обов’язок і загинув у бою за свободу та незалежність рідної країни.

У боях за Україну загинув командир танкового взводу зі Львівщини: у нього лишилося двоє дітей. Фото

Життя молодого офіцера ЗСУ обірвалося на 34-му році 16 травня біля села Новосадове Краматорського району Донеччини. Без чоловіка й тата залишились його дружина та двоє малих діток.

“Ми щиро співчуваємо родині загиблого Героя Андрія. Молимося та просимо Бога упокоїти його душу у своєму Небесному Царстві. Вічна пам’ять захиснику незламного українського війська! Слава Герою!” – зазначили в громаді.

Про день і час прибуття воїна на щиті та чину похорону пообіцяли повідомити згодом.