У Бєлгородській області застрелили російського військового, сплутавши з українським диверсантом.

Новини

У Бєлгородській області РФ застрелили солдата строкової служби Дениса Таскаєва, сплутавши його з “українським диверсантом”. За офіційною версією країни-агресора, у солдата товариш по службі вистрілив випадково, проте родичі вбитого не вірять у таку версію.

За словами матері строковика, спочатку їй розповідали іншу версію загибелі сина. Про це повідомляє видання “Сибір.Реалії”.

Підозрюваного у вбивстві солдата затримали, і він уже нібито визнав свою провину. Органи слідства перевіряють версію, що Таскаєва було застрелено товаришем по службі, який сприйняв постраждалого за “військовослужбовця з боку України”.

“Слідчий сказав, що була перестрілка з розвідувальними диверсійними групами, хлопці були “на взводі”. Денис спускався в бліндаж, і наляканий товариш по службі сприйняв його за чужого”, – переказує слова слідчого мати вбитого Тетяна Кулешова.

Родичі вбитого солдата не вірять в офіційну версію, оскільки спочатку командир роти стверджував, що строковик загинув у перестрілці з українськими військовослужбовцями в ніч із 15 на 16 жовтня.

Іншим солдатам командування пригрозило розправою і наказало нічого не казати про інцидент. Один із товаришів по службі Таскаєва, з яким той ходив у варти, повідомив його матері, що військовослужбовцям наказали не говорити про подробиці події, “якщо вони не хочуть опинитися на місці Дениса”.

Водночас мати вбитого заявила, що не вірить у версію конфлікту солдатів.

“Ні, конфлікту бути не могло. Він був безконфліктним, добрим, чуйним. Якби в нього були якісь сутички з товаришами по службі, я б про це знала. Він мені завжди про все розповідав”, – видала мати вбитого.

У Бєлгородській області застрелили російського військового, сплутавши з українським диверсантом. Фото