“У Дмитра залишилося три доньки та син”: на колінах провели в останню путь українського Героя, фото

Новини

З великим сумом повідомляємо, що у російсько-українській війні загинув ще один захисник. Загинув Дмитро Ніконов, який пішов боронити Україну від російських загарбників.

Під час прощання з героєм автомобілі пропускали похоронну процесію, а водії виходили з машин та стояли навколішки. Таким чином висловлюючи своє співчуття. Фото опублікували на сторінці Фейсбуку “Бориславської міської ради”.  politeka.net

Дмитро Ніконов народився 1 жовтня 1982 року у місті Бориславі Львівської області. Навчався у закладі середньої освіти №1. Був мобілізований у лютому 2022 року. У квітні отримав важке осколкове поранення голови у боях під Бахмутом. Медики виборювали його життя, але вже 23 березня серце Дмитра не витримало. Він помер у військовому шпиталі Львова. Вдома його не дочекалися четверо дітей, мама та брат.

“У Дмитра залишилося три дочки і син, мама, брат… Він пішов у вічність захищати їх і всю Україну з небес. Страшною ціною вибирається наша свобода… Щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Герої не гинуть! Вони йдуть у вічність, щоб захищати нас із небес”, – йдеться у повідомленні “Бориславської міської ради”.

Разом із ним в останню путь провели його побратима Анатолія Скоробогача. Він родом із Тернопільщини, Чортківського району. Ще маленьким приїхав до Борислава, навчався у гімназії №9. Тут одружився та проживав.

Згодом із сім’єю переїхав до Білорусі, потім повернувся назад до міста, де виріс. Добровольцем пішов захищати Україну від російських загарбників. Загинув Анатолій Скоробогач ще 5 січня під Соледаром. Досі вважався зниклим безвісти. У нього залишилось 5 дітей.